O nás

Tradice a jistota

Jsme ryze rodinná firma s původním zaměřením nabídky letních dovolených a ubytování v ČR pro klienty převážně z Beneluxu, Německa a Velké Británie. V oblasti krátkodobých pronájmů působíme od roku 1990 a v posledních letech jsme nabídku rozšířili o krásné Chorvatsko.

7 důvodů, proč s námi na dovolenou!

Přesné informace

Poloha apartmánu, přesná pěší vzdálenost na pláž, vybavení apartmánu či možnosti v okolí. To vše pro vás zjišťujeme a zkoumáme tak, abyste vždy přesně věděli, jaké to je na místě.

Prověřené ubytování

Jednotlivé apartmány osobně navštěvujeme, komunikujeme přímo s majiteli, doptáváme se na detaily, abychom vám mohli předat co možná nejhodnotnější doporučení. Spolupracujeme pouze se spolehlivými partnery.

Možnosti v okolí

Vždy se snažíme podrobně prozkoumat jednotlivé lokality a možnosti výletů v místě pobytu. Samotní majitelé objektů jsou velmi přátelští a i oni vám rádi doporučí, kam vyrazit. Nudit se tak určitě nebudete.

Exkluzivní pojištění

V rámci dlouholeté spolupráce a nadstandardním vztahům s naším pojišťovacím partnerem vám nabízíme komplexní cestovní pojištění včetně pojištění odpovědnosti za škodu a pojištění storna v rámci univerzálního balíčku pro všechny cestující.

Volitelný den příjezdu

Soboty bývají nejvíce vytíženými dny na cestě, proto u každého apartmánu najdete informace o možnostech příjezdu/odjezdu kterýkoliv den.

K dispozici o víkendu

V průběhu celé letní sezony jsme vám k dispozici v případě potřeby i o víkendu, stejně jako naši partneři přímo na místě. Vždy tak o vás bude postaráno.

Spokojenost na 1. místě

Těší nás množství pozitivních referencí za mnoho posledních let nazpět.
Právě i díky tomu jsme tu pro vás již více než 25. let

Budeme se těšit, že i vy si nás vyberete při výběru vaší letní dovolené v Chorvatsku.

Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, jsme k dispozici na:

Vaše Agency InterCroatia s.r.o.