Poznejte Chorvatsko

uvodni-foto

22.02.2018Istrie – Medulin

Poznejte krásy Istrie a ubytujte se v bývalém rybářském městečku Medulin. Najdete zde krásné pláže, historické památky, krásnou přírodu i sportovní a kulturní vyžití.

Čtěte více
uvodni-foto

15.02.2018Makarská riviéra

Prožijte svoji letní dovolenou v nejoblíbenější části Chorvatska - Makarské riviéře. Vychutnejte si nádhernou přírodu, kterou tato oblast nabízí. Z jedné strany mohutné pohoří Biokovo a z druhé strany průzračné Jaderské moře.

Čtěte více
uvodni-foto

13.02.2018Co s sebou do Chorvatska

Chystáte se na letní dovolenou do Chorvatska, ale nejste si jisti, zda jste si zabalili všechno potřebné? Nezáleží jestli na dovolenou jedete autem, autobusem nebo letíte letadlem, díky našemu seznamu na nic nezapomenete.

Čtěte více
uvodni-foto3

13.02.2018Kam vyrazit v Chorvatsku – TOP 10 zajímavých míst

Pokud jste už Chorvatsko navštívili několikrát a hledáte nová místa, která byste mohli prozkoumat, pak jste tu na správném místě. Navštivte divokou Učku, tajemné varhany v Zadaru nebo hlavní město Záhřeb s úchvatnou architekturou.

Čtěte více
zlatni_rat

13.02.2018Nejkrásnější pláže Chorvatska

Nechcete dovolenou trávit jen na jednom místě? Navštivte nejkrásnější pláže Chorvatska a zamilujte se do jejich průzračně čistého moře, bílého písku nebo drobných oblázků. Uvidíte, že objevíte oázy klidu, divoké scenérie, ale i místa kde to žije.

Čtěte více